» » Величне століття Роксолана 3 серія 1 сезон

Величне століття Роксолана 3 серія 1 сезон онлайн дивитись в hd 720

Величне століття Роксолана 3 серія 1 сезон постер 14.09.2013 2011-2015 HDTVRip дивитися
Не подобається +228 Подобається
Серіал:
Muhtesem Yuzyil 3 seriya
Країна:
Туреччина
Слоган:
«Любов крізь віки»
Жанр:
афігенний серіал =)
Тривалість:
~ 90 хв
Режисер:
Дурул Тайлан, Ягмур Тайлан
У головних ролях:
Халіта Ергенч, Небахат Чехре, Мер'єм Узерлі, Окан Ялабик...
Озвучування:
українська мова
Російська назва:

Опис і сюжет серіалу українською мовою:

Хюррем, отримавши від Султана чудове дорогоцінне кільце, дуже щаслива, вона одягає його і показує всім, не здогадуючись, що це кільце мало належати Махідевран. У коридорі Хюррем зустрічає Мустафу і розмовляє з хлопчиком, це бачить Махідевран і наказує їй більше не наближатися до її сина. У розмові дружина султана зауважує на пальці наложниці кільце і непритомніє, пізніше з'ясовується, що вона вагітна. А Хюррем, дізнавшись про вагітність дружини Султана, починає думати про те, як стати пані. Вона просить Сюмбюля допомогти їй і той першою справою радить прийняти іслам. Хюррем, не довго думаючи, погоджується і повідомляє про це Султану при їх зустрічі, той щасливий і незабаром дівчина стає мусульманкою.
Махідевран влаштовує Султану істерику з приводу кільця, той незадоволений і йде. Дружина не може змиритися і краде кільце у Хюррем за допомогою прислуги. Незабаром звістка про крадіжку розлітається всюди, в гаремі обшук, Ібрагім з'ясовує, що кільце у Махідевран, про що повідомляє Валіде. Та лає Махідевран, кажучи, що вона скоїла дурість і втратила її повагу, вона змушує її повернути кільце Хюррем, поки про це не дізнався Султан. Зважаючи на всі переживання, Махідевран втрачає дитину.
У Хатидже і Ібрагіма любов, організувати їм таємну зустріч в саду допомагає служниця сестри Султана. А Повелитель, тим часом, таємно відправляється на ринок послухати, що про нього говорять. Результатами прогулянки він дуже задоволений, адже він почув хвалебні промови на свою честь.
Тим часом Король Гавкаєш II в Будагскій фортеці приймає турецького посла, він передає йому вимоги «султана Сулеймана - султана усього світу» про те, що Угорське королівство зобов'язане платити данину Османській імперії. Гавкаєш страчує гінця, а його голову відправляє Сулейману в глечику з медом, чим викликає його гнів. Повелитель має намір зібрати військовий похід і розгромити Угорщину, а Ібрагім пропонує побудувати нові швидкохідні кораблі для швидкого захоплення противника.
Величне століття Роксолана 3 серія 1 сезон смотреть онлайн
  • Плеер
  • Плеер 2
  • Трейлер
Великолепный век 4 сезон все серии
Дякую за перегляд Величне століття Роксолана 3 серія 1 сезон саме на нашому онлайн кінотеатрі, ми щодня додаємо фільми і оновлюємо нові серії. Незабаром всі серіали будуть доступні з мобільного телефону (Android, iPhone, iPad), планшетів та інших пристроїв під управлінням iOS і андроїд в хорошій якості hd 720!
Оставьте отзывы или рецензию:
Защита от спама:* В каком году был 2015 год?

Приятного просмотра фильмов и сериалов! © 2016 Онлайн-кинотеатр

Регистрация