Чорні кішки онлайн дивитись в hd 720

Чорні кішки постер 18.12.2013 2013 DVB дивитися
Не подобається +155 Подобається
Серіал:
Черные кошки
Країна:
Росія, «Марс Медіа», «Продюсерський центр «ГОРАД», «Студія «Пантократор»
Слоган:
-
Жанр:
Драма
Тривалість:
12 ~ 00:45:00
Озвучування:
Оригінальне
Режисер:
Евгений Лаврентьев
Актори в серіалі:
Павло Дерев'янко Марина Коняшкіна Ольга Ломоносова Євген Сидіхін Тимофій Трибунцев Олександр
Додана 12 серія (всі серії)

Опис і сюжет серіалу українською мовою:

Перші повоєнні роки в Ростові-на-Дону. У нашій країні, повністю знекровленою жорстокою війною, панують неймовірні розруха і голод. Хліб - в самому буквальному сенсі цього цінується на вагу золота, а ось ціна людського життя в цей час дорівнює нулю. Зростає кількість злочинів, виникають численні бандитські угрупування, контролюючі цілі міста. Ніби якісь чорні кішки, вони з'являються тихо і непомітно під покровом темної ночі, і також тихо і непомітно залишають місце злочину. Банда, орудує в післявоєнному Ростові, пограбувала продовольчий склад, залишивши за собою кривавий слід.

Колишній співробітник місцевого карного розшуку Єгор Драгунів, у званні майора, підозрює, що в банді орудують не зовсім звичайні кримінальники. Підозри Драгуна виправдалися - під простих бандитів, плутаючи свої сліди, замаскувалися колишні службовці вермахту. Головна мета цих людей - порятунок великого німецького вченого, що міститься в таборі для військовополонених, який знаходиться на території Ростова. У свій час, у Німеччині, цей учений працював над створенням ядерної бомби. Ситуація складається таким чином, що тепер, якщо вивезти цієї людини в Південну Америку, куди після розгрому у війні втекло величезна кількість фашистів, для того, щоб дати йому можливість завершити всю роботу, то, може спалахнути ядерна війна...

Мета майора і його помічників - розшукати і знешкодити жорстоких злочинців. Допомогу нашим героям приходить з тої сторони, з якої вони її зовсім не чекали - з боку справжніх злочинців. Об'єднавшись у цій справі заради однієї спільної мети, вони не допустять розв'язування нової війни.

Чорні кішки 12 серія (всі серії) смотреть онлайн бесплатно
  • Анонс
  • Трейлер
Доданий трейлер!
Збережіть в закладки і чекайте виходу на сайті Aburmu4.TV
Дякую за перегляд Чорні кішки саме на нашому онлайн кінотеатрі, ми щодня додаємо фільми і оновлюємо нові серії. Незабаром всі серіали будуть доступні з мобільного телефону (Android, iPhone, iPad), планшетів та інших пристроїв під управлінням iOS і андроїд в хорошій якості hd 720!
Цікаві серіали:
Оставьте отзывы или рецензию:
Защита от спама:* Сколько будет 15+4?
Регистрация