Я поруч онлайн дивитись в hd 720

Я поруч постер 17.09.2013 2013 DVB дивитися
Не подобається +49 Подобається
Серіал:
Я рядом
Російська назва:
Я рядом
Країна:
Росія, Україна, Star Media"
Слоган:
-
Жанр:
Мелодрама
Тривалість:
40 серій ~ 00:44:00
Озвучування:
Оригінальне
Режисер:
Владимир Янощук
Актори в серіалі:
Аліна Сергєєва, Олександр Новин, Ада Роговцева, Ольга Арнтгольц, Павло Баршак, Роман Македонський, У
Додана 4 серія (всі серії)

Опис і сюжет серіалу українською мовою:

Напевно, не існує на світі такої людини, який не бажав би розбагатіти і жити в постійному достатку, довго і щасливо. Зважаючи на все це, глядач часто бачить у фільмах і мультфільмах історії про скарби, а також про людей, які присвячують буквально все своє життя пошукам цих самих скарбів. Але існують і такі особистості, у яких вже є багатство, але от тільки вони його не використовують, а просто напросто зберігають у себе в якому-небудь потаємному куточку, і горя не знають.
До таких ось самим особистостям і відноситься одна з головних героїнь даного серіалу, баба Серафима. Існує легенда, мовляв, що у цієї самої баби маються незліченні багатства, ціла величезна скриня зі скарбами, що таїться десь у неї в спальній кімнаті. Легенда - є легенда, і мало, хто здатний в неї повірити. Але, так чи інакше, в будь-якому випадку повинен був з'явитися така людина, яка б зацікавився усім цим. І він з'являється. Цією людиною виявився звичайнісінький хлопчисько, що живе по сусідству з бабкою Серафімою. Цього молодого людину звуть Сашко, і він серйозно зацікавлений скарбами своєї сусідки.
В один прекрасний день Сашка таки пробирається в спальну кімнату баби, і знаходить величезний скриня. Коли хлопець відкрив, то виявив далеко не те вміст, яке очікував. Насправді в скрині зберігалося безліч коробочок невеликого розміру, в кожній з яких знаходилося колечко. На коробках був чомусь написаний рік, починаючи з далекого 1941 року. Насправді Сашка невипадково забрів у гості до бабки, так як його сімейна трагедія виявилася тісно пов'язаною з долею Серафими.

Я поруч 4 серія (всі серії) смотреть онлайн бесплатно
  • Плеер
  • Трейлер
Дякую за перегляд Я поруч саме на нашому онлайн кінотеатрі, ми щодня додаємо фільми і оновлюємо нові серії. Незабаром всі серіали будуть доступні з мобільного телефону (Android, iPhone, iPad), планшетів та інших пристроїв під управлінням iOS і андроїд в хорошій якості hd 720!
Цікаві серіали:
Оставьте отзывы или рецензию:
Защита от спама:* В каком году был 2015 год?

Приятного просмотра фильмов и сериалов! © 2016 Онлайн-кинотеатр

Регистрация