Спадкоємиця онлайн дивитись в hd 720

Спадкоємиця постер 26.08.2013 2013 SATRip 16+ дивитися
Не подобається +10 Подобається
Серіал:
Наследница
Російська назва:
Наследница
Країна:
Росія
Слоган:
-
Жанр:
Мелодрама, Пригоди
Тривалість:
8 серій ~ 00:45:00
Озвучування:
Оригінальне
Режисер:
Андрей Либенсон
Актори в серіалі:
Ганна Бегунова Сергій Барковський Ігор Верник Алла Данішевська Юрій Іцков Іван Кокорін Юлія Ру
Додана 8 серія (всі серії)

Опис і сюжет серіалу українською мовою:

«Спадкоємиця» (2012) - Це фільм про те, як різко може змінитися мляво поточна життя кожного з нас. Приклад героїні цього серіалу це тільки доводить. Отже, її звуть Ася, прізвище - Клубнікіна. Вже оригінальне початок, такий же незвичайною і буде її життя, адже, як кажуть, як корабель назвеш, так він і попливе. Дитинство Асі пройшло в дитячому будинку, тобто можна у фарбах уявити собі всі позбавлення дівчини, яка вона перенесла в цей період. Вийшовши в доросле життя, Ася всіма силами намагалася знайти своє місце під сонцем і зайняти гідну позицію в житті.

Певний час вона працювала екскурсоводом, розповідаючи людям історії про навколишньої місцевості під час їх морських прогулянок по річці. Героїня думала про великого, мріяла про великий, але життя її проходила по замкнутому колу без будь-яких змін, поки вона не отримала спадок! Рідкісна удача для сироти, але саме Ася витягує цей щасливий квиток. Що ж тепер? Куди витратити звалилися з неба суму? Просто прогуляти? Ні, до цього вона вже точно не звикла, і Ася вирішує спробувати себе в якості ділової жінки.

У свої 25 Клубнікіна купує маленьку яхту з метою створити свій туристично-прогулянковий бізнес. Як це не дивно, але незважаючи на всі складнощі, у Асі з'являється успіх: перші клієнти, перші гонорари, все починає йти за планом. Але куди ж у нашому житті без форс-мажорів? Та просто нікуди, тому майже кожен рейс Асі наповнений неймовірними пригодами та конфузами, що дарує глядачеві динаміку дії і гарний настрій. «Спадкоємиця» онлайн вчить нас вірити в кращі зміни навіть у самій запущеній ситуації, адже життя може різко повернути в інший бік в будь-який момент.

Спадкоємиця 8 серія (всі серії) смотреть онлайн бесплатно
  • Анонс
Доданий трейлер!
Збережіть в закладки і чекайте виходу на сайті Aburmu4.TV
Дякую за перегляд Спадкоємиця саме на нашому онлайн кінотеатрі, ми щодня додаємо фільми і оновлюємо нові серії. Незабаром всі серіали будуть доступні з мобільного телефону (Android, iPhone, iPad), планшетів та інших пристроїв під управлінням iOS і андроїд в хорошій якості hd 720!
Цікаві серіали:
Оставьте отзывы или рецензию:
Защита от спама:* Сколько будет 15+4?
Регистрация