» » Павло Прилучний розповів про долю Максима з «Закритої школи»

Павло Прилучний розповів про долю Максима з «Закритої школи»

09.09.2012
Не подобається 0 Подобається

Сюжети заключних серій містичного проекту каналу СТС «Закрита школа» покриті завісою таємниці, а розв'язка обіцяє бути настільки несподіваною, що ніхто з акторів не поспішає говорити про те, що трапиться з його персонажем у фіналі. Виконавець ролі Макса Морозова Павло Прилучний - Не виняток.

- Насправді все дуже сумно, - зізнається Павло Прилучний. - Школа закривається на карантин, і учні стають заручниками - і школи, і за великим рахунком самих себе. Кожен пристосовується до цієї ситуації, як може. Максим, наприклад, намагається не впадати у відчай і підтримувати своїх друзів і кохану дівчину. Може, все ще налагодиться, хоча навряд чи.

Дійсно, справи в школі-пансіоні «Логос» йдуть гірше нікуди. Перебування тут з кожним днем стає все більш небезпечним: після потужного вибуху, який стався в підземеллі, будівля може обрушитися в будь-який момент, а в самому пансіоні з неймовірною швидкістю поширюється смертельний вірус. Для мешканців школи на рахунку кожна хвилина. І здається, що допомоги чекати нізвідки. Як і належить трилеру, події в «Закритій школі» будуть розвиватися по висхідній. Героїв чекають перестрілки, погоні, розгадки таємниць старовиною садиби та інші перипетії. Правда, сам Прілучний зізнався, що найскладнішим у процесі зйомок були не екшен-сцени, а спроби зібратися всім разом на майданчику - до фіналу серіал придбав масштаби, порівнянні з справжнім повнометражним блокбастером.

- Основна складність полягала в тому, щоб зібрати на майданчику всіх виконавців, - продовжує Павло Прилучний. - У всіх свої графіки, майже всі актори паралельно знімаються в інших проектах. До того ж в новому сезоні у нас з'являються військові, а це ще чоловік 50 - 100.

До речі, у зйомках сцен з оточенням брали участь справжні солдати. Цілу роту доставляли на зйомки на шести автомобілях, які також знялися в епізодах з оточенням. Зброя привозили на броньованому вантажівці з охороною. Для шістдесяти бійців була організована польова кухня. В обідню перерву військова масовка пригощала акторів стравами зі свого меню.

Оцінити масштаб того, що відбувається можна вже зараз в ефірі каналу СТС.

Цікаві фільми:
Оставьте отзывы или рецензию:
Защита от спама:* В каком году был 2015 год?
Регистрация