11.6 2013 онлайн дивитись в hd 720

11.6 постер 16.11.2013 2013 SATRip дивитися
Не подобається +9 Подобається
Фільм:
11.6
Країна:
Франція / Pan Européenne, Wild Bunch, France 3 Cinéma
Слоган:
-
Жанр:
Триллери
Тривалість:
01:41:45
Озвучування:
Професіональне, Багатоголосе [НТВ+]
Режисер:
Филипп Годо
Актори в фільмі:
Франсуа Клюзе, Болі Ланнерс, Коріна Масьеро, Хуана Акоста, Жоан Ліберо, Мірей Франчіні, Стефан Войт

Опис і сюжет фільму українською мовою:

Працювати в службі безпеки - неймовірно складно. Однак, до Тоні це не відноситься. Він вже цілих десять років зайнятий перевезенням грошей і для цієї людини тут немає нічого складного - отримав гроші, завантажив їх в свою інкасаторську машину і доставив точно за адресою. Але, в один з осінніх днів у нього все пішло якось інакше. Досі головний герой вважався відмінним працівником. Але, якщо у тебе в машині близько дванадцяти мільйонів доларів, погодьтеся, важко не спокуситися...

Вся історія, розказана в цій французької кінострічки заснована на реально відбувалися події і розказана нам з кіноекрана професійним режисером. Герой кінострічки - інкасатор Тоні Мускулен просто неймовірно втомився від постійного психічного тиску свого начальства. Довгі роки працюючи в якості інкасатора це людина постійно нарікав на свою маленьку зарплату. І, одного разу, щоб гарненько провчити свого шефа, наш інкасатор вирішив вкрасти близько дванадцяти мільйонів доларів. Своїм поступкомТо заслужив навіть деяку любов у суспільстві. Про нього навіть була написана книга, яка і послужила основою цієї кінострічки. Буквально на наших з вами очах тихий трудівник перетворюється в головного героя крутого гостросюжетного бойовика.

Однак, той далекий листопадовий день був неймовірно насичений і заплутаний, тому отримати відповіді на всі виниклі питання нам не вдасться. Але, самі творці кінострічки зробили все, що могли щоб в найдрібніших подробицях передати нам події того дня.

Фільм 11.6 смотреть онлайн бесплатно
  • Анонс
  • Трейлер
Доданий трейлер!
Збережіть в закладки і чекайте виходу на сайті Aburmu4.TV
Дякую за перегляд 11.6 саме на нашому онлайн кінотеатрі, ми щодня додаємо фільми і оновлюємо нові серії. Незабаром всі фільми будуть доступні з мобільного телефону (Android, iPhone, iPad), планшетів та інших пристроїв під управлінням iOS і андроїд в хорошій якості hd 720!
Цікаві фільми:
Оставьте отзывы или рецензию:
Защита от спама:* Сколько будет 15+4?
Регистрация