aburmu4.tv Приємного перегляду!
FAQ | Зворотній зв'язок | Угода | Правовласникам
Це цікаво:

Фільм Хоббіт: Несподівана подорож 2012 онлайн дивитись безкоштовно

Хоббіт: Несподівана подорож онлайн
4.5
Голосiв: 92
Оригінальна назва:The Hobbit: An Unexpected Journey
Рік:2012
Країна:США, Нова Зеландія
Слоган:«From the smallest beginnings come the greatest legends.»
Жанр:Пригодницькі, Фантастика
Тривалість:02:49:23
Озвучування:
Дубльоване [чистий звук]
Прем'єра в світі:28.11.2012
Прем'єра в Україні:20.12.2012
Режисер:Пітер Джексон
У головних ролях:Люк Еванс, Еванджелін Ліллі, Орландо Блум, Х'юго Вівінг, Кейт Бланшетт, Елайджа Ву
На русском языке:Хоббит: Нежданное путешествие
Короткий опис фільму українською мовою:

Який би режисер після тріумфального успіху трилогії про зворушливих хоббітів не захотів би продовжити їх історію? Особливо враховуючи популярність творів казкаря Толкієна у тій частині аудиторії, яка не тільки проводить час в інтернеті, а ще й іноді і читає книги. Режисер Пітер Джексон все це врахував і взявся за продовження популярної історії. До фільму Хоббіт Несподівана подорож онлайн в хорошій якості, сюжет підходить до досить сумним попередніми підсумками. Все, що було до цього - в попередніх стрічках - веде до того, що королівство хоббітів, після того як у них поцупили їх скарби, потихеньку в'яне. З цим не може змиритися один з гобітів - дуже зовні цей народець змахує на гномів - на ім'я Більбо. І ось він, зібравши досить значну дружину з дюжини своїх одноплемінників, та ще й примкнув до них чарівник Гендальф. Метою є не тільки відібрати награбовані скарби у дракона, але і повернути колишню могутність свого королівства хоббітів.

Ну, дуже складна задача! Більбо і його відважних малорослих хлопців на шляху до мети атакує всяка нечисть: чаклуни, величезні павуки, кошмарні гобліни. Але і хоббіти посилюються дуже серйозними союзниками: гірські орли, ельфи, ще один герой, який, коли потрібно, здатний перетворитися на ведмедя. Так що бій має бути не на жарт.
Більбо, в силу своєї недолугості, міг би стати тягарем своїм соратникам, але по ходу цього захоплюючого подорожі він знаходить чарівне кільце, що дозволяє його власнику ставати невидимим, коли цей потрібно. І саме Більбо зі своїм чудовим кільцем стає вирішальним зброєю, яка дозволяє хоббітам повернути свою минулу велич і могутність, здолавши дракона Смогу.
Правда, потім починаються вже внутрішні розборки між ельфами і хоббітами, але тут у них з'являється загальний ворог - гобліни. І, перемігши їх, ельфи і хобіти розуміють, що не в скарбах щастя, а домогтися мети добрим істотам - якими б вони не були - можна тільки спільно.
Ідея - зрозуміла, а ось втілення її може стати своєрідною революцією у світовому кінематографі. Справа в тому, що фільм знятий за технологією, яка раніше не застосовувалася. Такий частоти, як 48, а не звичних 24, кадрів в секунду, кіно до "Хоббіта" Джексона ще не знало. Про те, що саме така технологія буде застосована в його наступному фільмі, говорив легендарний автор "Аватара" Кемерон, але його випередили: Пітер Джексон вирішив стати в цій справі піонером.
У підсумку всі, хто бачив "Хоббіта", відзначають дивну чіткість зйомки, близьку до реальності: це - майже як справжнє життя, майже документальне кіно. Але противники нової технології вважають, що тим самим фільм втрачає як кіно художнє.
Хто правий, а хто помиляється, належить вирішувати глядачеві, але варто згадати, що свого часу в багнети сприймалася і технологія 3D, а сьогодні без цього важко уявити світовий кінематограф. Ви можете дивитися онлайн Хоббіт Несподівана подорож, The Hobbit: An Unexpected Journey online, в хорошій якості безкоштовно без реєстрації.

Фильм Хоббит: Нежданное путешествие 2012 смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве



  • Aburmu4
  • Aburmu4
  • Трейлер

Розкажи Друзям і Знайомим!
Шановні відвідувачі, після перегляду фільма українською чи російською мовою - прохання Залишати свій відгук, нам цікава Ваша думка! На нашому сайті Aburmu4.TV в хорошій якості можна дивитись Хоббит: Нежданное путешествие 2012 смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве русском языке. Всі фільми працюють або (і) на російській, так і на українській мові!
Loading...

BerkuT №17
Дата: 3 серпня 2014 12:06 |  Статус: Користувач offline
Перша частина очікуваної трилогії Пітера Джексона, поставлена за дитячій книжці Толкієна, з'явилася в українському прокаті 15 грудня 2012 року. Кіно миттєво завоювало любов навіть завзятим толкієністів - незважаючи на протести сина Професора, картина «Хоббіт: Неждана подорож» повинна була знайти екранне життя. Тому що ця історія - давно цілий культ. Культ настільки реальний, що сприймається за чисту правду.

Трейлер картини відразу занурює глядача в знайому величну атмосферу Середзем'я (новозеландські ландшафти як завжди прекрасні в hd форматі). Відправляє в ті часи, коли Некромант ще не став Сауроном, Горлум не втратив свою, владика ельфів Елронд не подумує покинути цей світ, відьмак Радагаст мирно лікує їжачків, а хоббіт Більбо Беггінс молодий і не відає про зло Кільця.

Повний фільм розкриває сюжет у всіх деталях: сірий маг Гендальф відвідує норку Більбо, пропонуючи йому захоплюючі пригоди. Однак добропорядному хоббіту не до прогулянок (тим більш небезпечних) - не приведи господи, ще пропустиш обід. Тим не менш, вже ввечері в гостях у Беггінса з'являється дюжина гномів, що норовлять безкоштовно повечеряти і попсувати дорогоцінний хоббичье майно.

Коли світ був юн, на Землі з'явився перший гном, Дарін. Це він заснував Еребор, гірське царство, де потім віками його народ здобував дорогоцінні камені і золото. Навіть горді ельфи заходили на гномий вогник, і не було під Місяцем владики багатшими, ніж король-під-горою. Але фінал Эребора не був хорошим - дракон Смаугом, який теж дуже любив блиск скарбів, вигнав гномів он, угнездившись в їх оселі.

Вигнанці зробили спробу відбити своє королівство, і зазнали невдачі, оскільки його вже захопили орки Азога. Тепер світ ніколи не зможе стати колишнім, нам це відомо, а перегляд в режимі онлайн це тільки доводить. Маленький загін гномів на чолі з Торіном Дубощитом вирішується на останню військову вилазку проти Смауга, а Більбо може допомогти їм у якості «зломщика» (так його Гендальф називає). Тільки от сам Беггінс до подвигів зовсім не готовий. Йому набагато ближче власні тарілочки, скриньки і запаси сиру, ніж якісь далекі дракони, злі орки, пихаті ельфи, страшні тролі, а також інші мешканці Ривенделла, Лихолесья та інших царств Середзем'я разом з усіма їх проблемами. Але шлях він відправиться, так чи інакше. Інакше ми не змогли б дивитися чудову історію про гобіта і його нежданому подорожі.

   
Кость №16
Дата: 9 січня 2014 05:38 |  Статус:
Цитата: ЙЙЙ
Цитата: Дмитро
Як переглянути українську версію?

Над вікном перегляду два прапорці .

Обидва посилання - російська озвучка.

   
sacha №15
Дата: 22 грудня 2013 11:53 |  Статус:
Люди, скільки Ви пишете? Напишіть краще вірш дітям на Новий рік

   
ЙЙЙ №14
Дата: 25 вересня 2013 19:49 |  Статус:
Цитата: Дмитро
Як переглянути українську версію?

Над вікном перегляду два прапорці .

   
Дмитро №13
Дата: 2 березня 2013 18:49 |  Статус:
Як переглянути українську версію?

   
111 №12
Дата: 4 лютого 2013 16:55 |  Статус:
не паше

   
asassin №11
Дата: 26 січня 2013 14:42 |  Статус: Користувач offline
Хобіт у десять раз кращий ніж володар перснів smile

   
Winner №10
Дата: 20 грудня 2012 17:44 |  Статус: Користувач offline
Я прекрасно пам'ятаю ті відчуття, які я випробував від перегляду разом всієї трилогії «Володар кілець». Перше що я сказав, було - «круто», друге - «мало». Так-так, мені тоді було мало дев'яти з гаком годин екранного часу. Що вже говорити про «Хоббіта» - якісь «жалюгідні»)) дві з гаком години. «Круто, але мало» (с).

Можливо, я зараз скажу несусвітну дурість і затяті толкіністи в праведному гніві обрушаться на мене, але в моєму уявленні Пітер Джексон (Піджен) вже давно став якщо не співавтором великого Професори Толкіна, то продовжувачем його традицій вже точно. Він дуже чуйно і дбайливо ставиться до того спадщини, що залишив нам класик. По суті, Піджен, цей кудлатий, схожий і на хоббіта і на гнома дядько, вже в четвертий раз за десяток з гаком років бере довірливого глядача за руку і проводить його не за куліси, не на знімальний майданчик, а в саме що ні на є даний Середзем'я, відкриваючи через хоббічью нору вхід в цей дивовижний світ Толкіна. Пітер Джексон великий вже хоча б тому, що він цього самого довірливого глядача нітрохи не обманює. Він дає йому все те, чим фанатіє, чим живе сам. Піджен - це фанат Толкіна в режисерському кріслі. Шкода тільки, що не можна знімати фільми на 5 з гаком годин ...)

Тепер до «Гобіта». Для мене це був найбільш очікуваний фільм року. Щоб потрапити вчора на сеанс (другий день показу у нас в Естонії) мені довелося по-доброму обдурити двох людей, подолати капризи автомобіля і буран, що розігрався зовсім недоречно. І це було того варте. Фільм, від першої і до останньої секунди, вартий того, щоб його чекати, щоб на нього йти.

Те, що з Мартіна Фрімана вийде прекрасний Більбо, було зрозуміло з самого початку, з першого дня затвердження його на роль. Цей актор, що полюбився багатьом, в ролі «другого номера» в «Шерлока», абсолютно не загубився тут, в такій різномастої компанії, в такому найпотужнішому касти. Він не тільки не дав усім цим горланять, бурхливим, шумним гномам затьмарити себе, але й, абсолютно в хоббічьем стилі, терпляче чекав свого шансу проявити себе. У Фрімана дуже підходяща міміка для ролі Більбо, і правильна енергетика - він не фонтан енергії, він ледве прихований, але дуже потужне джерело.

Гноми. Вони прекрасні. Всі до єдиного. Але я б особливо виділив трьох: 1) Бофур (не можу нічого з собою вдіяти - люблю Несбітт) 2) Торіна (улюблений персонаж книжки після Більбо і Гендальфа) 3) Кілі (дуже сподобався образ, який втілив Ейдан Тернер). Гноми рівно такі, як треба - галасливі, задиристі, вперті до крайності, горді і навіть гордовиті, але такі компанійські і свої, що очей відірвати неможливо.

Злидні. Теж все, як на підбір, - красені. Не в плані краси зовнішньої, звичайно) а в плані цікавості створених образів. Азог, Верховний Гоблін і їхні прислужники дуже майстерно виконані. Ну і Смог, якого, зі зрозумілих причин, показали лише уривками, теж класний.

Особисто мені, як фанату Толкіна, вистачило всього: і динамізму, і жартів, і драми, і битв, і пейзажних красот. На жаль, зал, в якому, я підозрюю, далеко не всі були фанатами Середзем'я, місцями нудьгував. Втім, це його, залу, проблеми.

- Тобі буде, що розповісти, коли ти повернешся додому.
- Ти обіцяєш, що я повернуся?
- Ні ... Але якщо це трапиться, ти вже не будеш колишнім.

Швидше хочеться DVD, щоб не поспішаючи, уважно, любовно розглянути всі найменші деталі чергового Толкіна-джексонівського шедевра. Вийшла у світ тільки перша частина трилогії, а я вже смакую, як зможу подивитися всі три частини разом... і як буду сумувати за цим героям, коли все закінчиться, і як буду вірити, що Піджен екранізує небудь ще з Професора.

10 з 10

мінімальна оцінка
--------------------
Дивлюсь фільми
   
Winner №9
Дата: 19 грудня 2012 19:34 |  Статус: Користувач offline
«Я хочу допомогти повернути вам дім.»

«Хоббіт: Неочікуванна подорож» - мабуть, самий очікуваний фільм цього року. Справжня радість для фанатів книг Толкіна, та й, мабуть, не тільки для них.

Перша частина нової трилогії, яка отримала назву «Хоббіт: Несподівана подорож» обіцяв бути не тільки справжнім подарунком для глядачів, навіть з різними перевагами, але і проривом в технологічному плані (Технологія HFR). Як відомо-фільм буде демонструватися при 48 кадрах в секунду. Це перша стрічка, що використала такі технології. Картинка дійсно дуже чітка, видно кожну дрібну деталь на екрані.

Сюжет

Що ж на рахунок сюжету-то перед нами зовсім інші, але менш важливі події, які Пітер Джексон вирішив передати нам в трьох частинах (Він створив нову трилогію). Нам показані самі справжні героїчні події (іншого слова не можу знайти). Перед нами і наші старі знайомі, і нові персонажі, проте теж дуже важливі. «Відданість, честь і гаряче серце» - цими якостями наділений кожен з тих гномів, а так само сам Більбо (Мартін Фріман) по мірі розвитку сюжету. Спочатку все розвивається дуже повільно, і не ясно що і чому. Однак через хвилин 40, ми вже знаємо відповіді на всі питання і з нетерпінням чекаємо подальших дій героїв.

Так само дуже сподобалася то що в цій стрічці присутні нові сильні вороги, що представляють небачених масштабів загрозу. Так так, Вороги. Про деяких з них-фільм умовчав, залишивши це питання невирішеним. Однак це в мене лише підвищило інтерес до подальших частинах нової трилогії.

Актори

Більбо (Мартін Фріман) - боягузливий Хоббіт, який не знає чого хоче від життя. Живучи самої звичайний, сіркою і передбачуваною життям. Однак після зустрічі з Гендальфом і гномами-його погляди на життя змінюються. Він асоціюється у мене з птахом, що опинилася на волі, після довгих років перебування в клітці.

Гендальф (Іен Маккеллен) - він народжений для цієї ролі. Гендальфа неможливо уявити у виконанні іншого актора. Тут Гендальф здається бадьоріше, ніж в попередніх частинах. Іноді навіть намагається жартувати, і підбадьорити свій загін, що у нього добре виходить.

Річард Армітедж (Торін Дубощіт) - відважний гном. Його дії шляхетні й героїчно. Зібравши загін з 14 «недобойцов» вони йдуть битися з переважаючим їх всіх в сотні разів ворогом. Жодного разу за весь фільм не кидав своїх у біді, а навпаки-думав про всіх і кожному, хоч його дії часом здаються нерозумними, але їм рухають благородні цілі.

Всі гноми в общем-то були одним цілим. Мислять як один, діють спільно і не кидають нікого з своїх у біді. Можу сказати що всі гноми були зіграні на хорошому рівні.

Що в підсумку ми маємо? - Вийшло дуже якісне кіно, яке пропустити повз себе не можна ні в якому разі! Передісторія епічного кіно, яка сама в загальному незабаром стане епічним. Фільм повністю виправдав мої надії, навіть мабуть більше. Перш ніж загін Гендальфа досягне пункту призначення і виконає свою місію-він ще не раз потрапить у халепу, і переверне все верх дном.

10 з 10

Чекаємо продовження!
--------------------
Дивлюсь фільми
   
Winner №8
Дата: 13 грудня 2012 23:13 |  Статус: Користувач offline
Ну дуже очікуване подорож!

Я сиджу на вокзалі, і чекаю поїзд, який відвезе мене з Гельсінкі назад в Пітер, в якому люди ще цілий тиждень не зможуть побачити маленьке диво (або не таке вже маленьке) під назвою «Хоббіт». Рішення з'їздити на прем'єру аж в іншу країну було прийнято давно і сумніву не підлягало, і ось зараз - я ні крапельки не жалкую! Мало того, що мені пощастило подивитися фільм раніше всіх моїх друзів, так ще я подивилася Хоббіта в оригіналі, що, без сумніву, фільму тільки в плюс.)

Неупередженим глядачем я себе назвати ніяк не можу - я ніжно люблю Володаря Кілець Пітера Джексона і всі роботи Толкієна, все було читане не по одному разу. Тим приємніше було дивитися фільм - по ньому відчувається, з якою любов'ю Пітер і компанія переносили книжкові події на екран. І за цю любов дуже легко пробачити елементи фантазії - настільки органічно і природно вони вписуються в загальний стиль фільму і толкіеновскую сюжетну канву. Мене жодного разу така самодіяльність не покоробила. Всі «додаткові» лінії вплелися дуже органічно і тільки додали фільму плюсів.

Що я можу сказати, це прекрасний фільм! Так здорово знову повернутися до Середзем'я, в його чудову атмосферу, просочену вже невіддільною від нього музикою Говарда Шора, знову побачити Гендальфа, Галадріель, Елронда, старого доброго Горлума, деяких інших персонажів, чиї імена я розкривати не буду - ну навіщо мені псувати ваші враження ?... Більбо і Фродо. І побачити стільки нового! Стільки нових місць і стільки нових героїв.

Гноми чудові - кожен по-своєму, але майже всі запам'яталися. Гримерам - низький уклін, якось навіть толком не замислюєшся, що це ж, чисто теоретично, звичайні люди. Хоча ні - вони таки гноми, справжнісінькі, в міру суворі і бородаті, такий славний білобородий Балин, такий трошки пафосний і вельми царствений Торін, смішні Філі й Кілі ... Ну хороші вони, що я ще можу сказати? Відмінні і дуже книжкові гноми, прямо зійшли зі сторінок книги і вирушили в свою пригоду. Окремо хочу згадати Мартіна Фрімана - чесно кажучи, я не думала, що йому вдасться настільки здорово вписується в образ Більбо. Але йому вдалося. З нього вийшов відмінний хоббіт - всю першу частину фільму спостерігати за його істинно хоббічьімі реакціями на діється навколо «бєспрєдєл» було істинним задоволенням.)

Що стосується всієї «старої гвардії», я можу сказати, що сер Йен Маккелен може не турбуватися щодо того, що Гендальф програє Дамблдору в «битві чарівників» - в Хоббіті він - просто взірець чарівності, до кінчика його чудовою капелюхи :) Енді Серкіс, об'єднавшись з технологіями, перевершили себе - Горлум в «Хоббіті» ну зовсім справжній і вкрай виразний. Про музику я вже писала - більш органічний саундтрек написати було складно. Нові та старі музичні теми грамотні переплетені, і атмосфера Середзем'я так гостро відчувається у фільмі багато в чому завдяки праці Говрада Шора.