aburmu4.tv Приємного перегляду!
FAQ | Зворотній зв'язок | Угода | Правовласникам
Це цікаво:

Мультфільм Крижане серце 2013 онлайн дивитись безкоштовно

Крижане серце онлайн
4.2
Голосiв: 2757
Оригінальна назва:Frozen
Рік:2013
Країна:США
Слоган:«From the creators of 'Tangled' and 'Wreck-It Ralph'...»
Жанр:Фільми українською мовою » Мультфільми
Тривалість:01:42:25
Озвучування:
Дубльоване
Прем'єра в Україні:19 грудня 2013, «B&H Film Distribution Company»
Режисер:Крис Бак, Дженнифер Ли
У головних ролях:Крістен Белл, Алан Тьюдік, Ідіна Мензел, Джош Гад, Джонатан Грофф, Киаран Хайндс, Ліввай Штубенраух
Короткий опис фільму українською мовою:

Це ж шедевральний мультфільм від компанії Дісней, яким стане відмінним подарунком дорослим і їх малюкам. Новорічна пора - це період чудес, чарівництва і казки, коли в магію віриться навіть тим, хто весь рік заперечував її існування. Навряд чи знайдеться хоч одна людина, який зміг би залишитися байдужими до цього свята. Весь рік люди чекають змін на краще, чекають того, що все було залишиться позаду, а попереду буде полегшення і поліпшення, і саме під Новий рік мрії збуваються.


"Холодне серце” - це захоплююча дух історія про те, як можна розтопити не тільки серце, але і ціле королівство, а от як це зробити і через які пригоди заради цього доведеться пройти - побачите самі. Незважаючи рна величезне різноманіття новорічних історій їх поява не вичерпується, і кожен рік ми зустрічаємо нові прем'єри мультфільм і кінокартин, які радують нас гарним настроєм, позитивом, повчальністю і радісним змістом. У цьому мультику ви побачите поєднання всього перерахованого, тому він підійде глядачам всіх віків.


Мультфільми Діснея давно перестали бути тільки дитячими новинками і чекають їх далеко не тільки діти, тому зараз можуть зрадіти прем'єрі всі без винятку. Нова історія, нова магія, нове чарівництво, а також яскравий сюжет, барвиста картинка, глибока ідея і прекрасне її втілення - це те, що подарує нам "Холодне серце” онлайн.

Мультфільм Крижане серце смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве



  • Aburmu4
  • Aburmu4
  • Трейлер

Розкажи Друзям і Знайомим!
Шановні відвідувачі, після перегляду фільма українською чи російською мовою - прохання Залишати свій відгук, нам цікава Ваша думка! На нашому сайті Aburmu4.TV в хорошій якості можна смотреть Крижане серце 2013 онлайн в хорошем качестве. Всі фільми працюють на українській мові або на російській!
Loading...

Также советуем
Аня №90
Дата: 23 липня 2014 21:52 |  Статус:
класний мультік!!

   
кристофя №89
Дата: 20 липня 2014 15:28 |  Статус:
я рада что вам понравилось

   
авеліна №88
Дата: 22 червня 2014 21:33 |  Статус:
кккккккллллаааассссссссс

   
Еля Плегуца №87
Дата: 15 червня 2014 18:56 |  Статус:
Дуже класний мультик ( КЛАС)

   
АНЯ45897 №86
Дата: 4 червня 2014 22:56 |  Статус:
а мені не СПОДОБАВСЯ!

   
Юлямррррярр.... =^o.O^= №85
Дата: 1 червня 2014 22:08 |  Статус:
Привольний мульт ахуєнний!

   
нафаня №84
Дата: 30 травня 2014 16:26 |  Статус:
мені сподобався Олаф і Крістофф і всі всі всі всі вс і всі всі всі всі всі крім Ганга (дебіл,гад,придурок).............

   
BerkuT №83
Дата: 26 травня 2014 19:02 |  Статус: Користувач offline
«Холодне серце» - самий касовий анімаційний фільм за історію Walt Disney, а також самий касовий мультфільм в історії кінематографа, і другий мультфільм, загальносвітові збори якого превалювали мільярд доларів. Мультфільм «Холодне серце», дивитися який може кожен бажаючий, який є володарем премій «Оскар» в номінаціях «краща пісня» і «кращий анімаційний фільм». На що можуть наочно натякати всі ці почесні звання? Мабуть, на те, що приділивши дві години онлайн-перегляду цього фільму, у нас з вами залишаться лише приємні враження і приводи для посмішок.
У центрі сюжету мультика, доступного сьогодні безкоштовно, взаємини двох принцес - Ельзи і Анни. Ельза з народження володіє неймовірною здатністю, застосувавши яку вона може перетворювати всі навколо сніг і лід. До деякого часу вона сприймає свій божий дар як нешкідливу забаву. Але одного разу дівчинка мало не вбиває свою сестру. В результаті, принцеса замикається в собі. Батьки вирішують закрити її в замку, щоб вона не змогла зашкодити кому-небудь ще і навчилася контролювати свою «холодну» силу.
Через кілька років король і королева гинуть, і раптово все королівство занурюється в холод. Літо назавжди зникає з життя мешканців. Анна розуміє, що причина катаклізмів в їхньому королівстві - її сестра Ельза.
Жителі розповідають Ганні про одне пророцтво: в один день з'явиться дівчина на ім'я Анна, місія якої полягатиме в порятунку людей від цього холоду і вічної зими. Смілива дівчинка не може розчарувати їх, вона кидається на допомогу, намагаючись знайти свою сестру, яка від відчаю втекла далеко-далеко і про її місцезнаходження не знає ніхто.
У звільненні з царства мерзлости Ганні допомагає симпатичний хлопець Крістофер. Простий на вигляд хлопчина виявляється справжнім героєм! В небезпечній подорожі героїню будуть супроводжувати також її вірні і милі друзі - сніговик і хороший, але дивакуватий олень. Протягом цього повного фільму їм доведеться долати багато перешкод, і все це для того, щоб розгадати таємницю таланту снігової королеви. Разом герої вирішують у що б не стало знайти Ельзу і вмовити її припинити поширення своїх чар на королівство.

   
Мірра №82
Дата: 10 травня 2014 21:27 |  Статус:
Мені дуже сподобався цей фільм, дуже емоційний і захоплюючий! Дякую:)

   
Катерына №81
Дата: 9 травня 2014 17:47 |  Статус:
Клааааааааааасссссссссссссссссс!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   
Залиште ваш відгук!
Ім'я:*