aburmu4.tv Приємного перегляду!
FAQ | Зворотній зв'язок | Угода | Правовласникам
Це цікаво:

Мультфільм Іван Царевич і Сірий Вовк 2 2013 онлайн дивитись безкоштовно

Іван Царевич і Сірий Вовк 2 онлайн
4.2
Голосiв: 1445
Оригінальна назва:Иван Царевич и Серый Волк 2
Рік:2013
Країна:Росія
Слоган:-
Жанр:Фільми українською мовою » Мультфільми
Тривалість:01:12:53
Озвучування:
Оригінальне [ліцензія]
Прем'єра в Україні:26.12.2013
Прем'єра в РФ:26 грудня 2013, «Наше Кіно»
Режисер:Володимир Торопчин
У головних ролях:цар, принцеса, дурак
Короткий опис фільму українською мовою:


Добавлен АНОНС! 105 серия будет примерно --.09.2013 Ждем! =)У цьому новому чудовому мультфільмі здасться чудова історія про Івана Царевича, а також про його вірного друга, якого всі звуть просто Сірий вовк. Мультфільм "Іван царевич і Сірий вовк 2" повинен вийти вже в цьому році. Саме цей мультик занурить вас в дивовижний світ, історія та пригод, в яких головним героям потрібно буде вступити в небезпечний бій з багатьма небезпечними супротивниками. Мультфільм "Іван Царевич і Сірий вовк 2" просто багатий трилогіями забавних пригод і небезпечних ситуацій. Він красивий, оригінальний і дуже цікавий. Головному героєві цього мультфільму разом зі своїм другом потрібно буде відправитися в досить небезпечну подорож, щоб знайти одну дівчину, звуть її просто Василина. Василина була зовсім незвичайної краси, таких в нашому світі я ще не бачив. Даний мультфільм буде мати відмінний, щасливий кінець, який порадує будь-якого глядача.
прем'єра мультфільму "Іван Царевич і Сірий Вовк 2" відбудеться 26 грудня 2013

Мультфільм Іван Царевич і Сірий Вовк 2 смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве



  • Aburmu4
  • Трейлер

Розкажи Друзям і Знайомим!
Шановні відвідувачі, після перегляду фільма українською чи російською мовою - прохання Залишати свій відгук, нам цікава Ваша думка! На нашому сайті Aburmu4.TV в хорошій якості можна смотреть Іван Царевич і Сірий Вовк 2 2013 онлайн в хорошем качестве. Всі фільми працюють на українській мові або на російській!
Loading...

asassin №16
Дата: 5 лютого 2014 20:47 |  Статус: Користувач offline
Хороший мультфільм !! Багато смішних епізодів , можна посміятися .

В кожного різні смаки кому сподобається , кому ні !

   
Кристина №15
Дата: 1 лютого 2014 17:57 |  Статус:
класний хороше качество

   
наталя №14
Дата: 26 січня 2014 16:09 |  Статус:
дурний мультик. перша частина хоч сенс мала.. а ця частина якась туфтологія.

   
бодя №13
Дата: 13 січня 2014 20:00 |  Статус:
мульт норм качество гівно

   
юлий №12
Дата: 10 січня 2014 13:35 |  Статус:
я непонял а де мульт!!!!!!

   
Winner №11
Дата: 5 січня 2014 15:08 |  Статус: Користувач offline
«З Новим Роком - з новою казкою!»

Зовсім трохи залишилося до Нового Року, і куди ж російські екрани в таку пору без чергового мульт-творіння на тему казок. Від жанру обов'язкових щорічних комедій у нас цього разу «Ялинки 3». А якщо хочеться нехитрого мультика з хмарою жартів і одними і тими ж персонажами, ласкаво просимо - вже виготовлений «Іван Царевич і сірий вовк 2»! Режисер Володимир Торопчин вже не вперше робить подібний «шедевр», але справедливості заради варто відзначити, що конкурентів у жанрі під кінець 2013-го у нього як би і нема.

Можливо, хтось посварить новий мультфільм за вторинність історій, за часом занадто вже дитячі жарти. Але ж «Іван Царевич і сірий вовк 2» спочатку замислювався і створювався як чергова глава отакого новорічного мультсеріалу, який приємно подивитися з діточками під святковий настрій. Є, принаймні, нова історія - головні герої хоч особливо й не міняються, але активно шукають нові пригоди і досить успішно знаходять !

От не сидиться Василині на місці, нудно їй бачте... тут у нас висміюється актуальна проблема «нудного подружнього життя». Коли все налагодилося, і стало дуже вже добре і спокійно. Однак, рано чи пізно навіть у таких ситуаціях що-небудь та відбувається... варто тільки захотіти... Тут на сцену виповзає новий лиходій Чорномор і не тільки, і починається... Чесно кажучи, я не дуже люблю штамповані сценарії. Та й мало який розпещений глядач любить.

Але якщо взяти шаблонну історію про героїв, які таки зіграли весілля і закинули пригодницьке життя, і правильно це продовжити - на виході вийде дуже непоганий мультик. Такий як «Іван Царевич і сірий вовк 2». Вистачає і найдурніших моментів, і все-таки підглянутих у Голлівуду геройських ситуацій, і навіть дуже популярних нині сцен, пов'язаних з Місяцем. Але врешті-решт, намальовано все це дуже акуратно, з увагою і любов'ю.

Жартів понатикана така кількість, що якщо дивитися з діточками, обов'язково будеш сміятися! Зрозуміло, цей мульт не для проглядання на самоті і може навіть не кращий варіант для походу в кіно з дівчиною. Але повторюся, в цілому студія «Мельница» знову не прогадала, випустивши добротну анімацію з вже улюбленими персонажами, значним набором штампів, і величезною кількістю жартів. Хочете гарний настрій - вперед!

На мій погляд - просто ще одна хороша мульт-казка, що не більше, але й не менше!
--------------------
Дивлюсь фільми
   
вакалюк машка №10
Дата: 30 грудня 2013 18:39 |  Статус:
кльовий мульт

   
єлизавета фея №9
Дата: 30 грудня 2013 16:50 |  Статус:
привіт я не люблю тих хто матюкається і взагалі чому ви такі нетерпеливі адже ясно вам сказано що мульт буде 26 грудня

   
танки онлайн №8
Дата: 19 грудня 2013 20:22 |  Статус:
мульт будет 26 декабря чево тут не понятного???????( ато пишете а где сам мульт?) люди об яснили что мульт будет 26 декабря-грудня

   
я №7
Дата: 29 серпня 2013 15:31 |  Статус:
а де мультфільм???(((((

   
Залиште ваш відгук!
Ім'я:*