Красуня 2012 онлайн дивитись в hd 720

Красуня постер 28.05.2013 2012 SATRip 12+ дивитися
Не подобається +54 Подобається
Фільм:
Красотка
Країна:
Росія
Слоган:
-
Жанр:
Мелодрами
Тривалість:
01:29:09
Озвучування:
Оригінальне
Режисер:
Дмитрий Петрунь
Актори в фільмі:
Ганна Старшенбаум, Ілля Носков, Сергій Комаров, Наталія Антонова, Ігор Ясулович, Роман Мадянов

Опис і сюжет фільму українською мовою:

«Красуня» - Ця життєва історія про те, що випадковостей у світі не буває, і що все, що з нами відбувається, в кінцевому підсумку призводить до нового витка, який стає краще попереднього. Головний герой картини - Кирило. Він досить успішний у своїх справах, має свою справу і твердо йде до своєї мети. На особистому фронті теж вельми все визначено, як він думає, але все стає під загрозу в один момент. Він свариться зі своєю пасією, і примирення зовсім не світить в найближчі дні, і саме в цей момент його запрошують на зустріч. Здавалося б, що тут такого?


Так, настрій може бути і не святковий, але зустріч з діловим партнером в неформальній обстановці обіцяє великі перспективи в майбутньому, тому тримати «маску» він повинен буде. Але справа зовсім не в цьому: виявляється, що партнери Кирила наполягають на тому, щоб вони прибув туди тільки в парі зі своєю коханою, щоб показати себе в ролі стабільного та гарного сім'янина. Кирило розуміє, що проігнорувати цю вимогу у нього не вийде, але й умовити улюблену скласти йому компанію теж не вдасться. Який вихід? Тільки завести нову кохану за найближчу добу. Як же це зробити: Просити знайомих, платити за фікцію, але до цього вдаватися не доводиться, адже доля посилає герою Лізу - симпатичну і гостру на язик дівчину, яка може в лічені хвилини причарувати будь-яку компанію. Ось з нею-то Кирило і постане на зустрічі, а до чого призведе це спонтанне знайомство, ми дізнаємося у фільмі «Красуня» онлайн . Невже в житті дійсно бувають зустрічі, події та люди, які надіслані нам згори, і шлях кожної людини прописаний десь у «книзі часів»? Правда це чи ні, не знає ніхто, але історія цієї картини змушує всерйоз у це повірити.

Фільм Красуня смотреть онлайн бесплатно
  • Анонс
  • Трейлер
Доданий трейлер!
Збережіть в закладки і чекайте виходу на сайті Aburmu4.TV
Дякую за перегляд Красуня саме на нашому онлайн кінотеатрі, ми щодня додаємо фільми і оновлюємо нові серії. Незабаром всі фільми будуть доступні з мобільного телефону (Android, iPhone, iPad), планшетів та інших пристроїв під управлінням iOS і андроїд в хорошій якості hd 720!
Цікаві фільми:
Оставьте отзывы или рецензию:
Защита от спама:* В каком году был 2015 год?
Регистрация