» » » Васильки для Василини

Васильки для Василини 2012 онлайн дивитись в hd 720

Васильки для Василини постер 24.06.2012 2012 HDrip дивитися
Не подобається +13 Подобається
Фільм:
Васильки для Василисы
Країна:
Росія
Жанр:
Мелодрами
Тривалість:
01:32:21
Озвучування:
Дубльоване
Режисер:
Володимир Устюгов
Актори в фільмі:
Григорій Антипенко, Карина Андоленко, Галина Петрова, Юлія Галкіна, Сергій Квітневий, Андрій Фомін, Федя Смирнов, Володимир Терещенко, Володимир Чуприков, Наталія Тищенко

Опис і сюжет фільму українською мовою:

У даній картині ми з вами познайомимося з миловидної дівчиною, яку звуть Василина Дьоміна. Ця дівчина працює главою клієнтського відділу в клініці пластичної хірургії. Життя у неї складається рівномірно. По крайней мере, так воно було. Взагалі Василиса зустрічається вже кілька років з головним лікарем клініки, якого звуть Олексій Григорович. Вони дуже люблять один одного, і Василиса намагається всіма силами прискорити процес створення сім'ї, але у неї поки що нічого не виходить. Та й з кар'єрним ростом не все в порядку.

Справа полягає в тому, що наша головна героїня давно вже повинна бути практикуючим хірургом, але на даний момент поки що їй доводиться лише упадати за кожним клієнтом, хто сюди надходить. Загалом, дівчину даний момент не зовсім приваблює зі зрозумілих причин. А трохи згодом Василиса також дізнається, що Олексій Григорович поки що взагалі навіть не замислюється про створення сім'ї з нею. Загалом, починається чорна смуга в житті нашої героїні. Тоді вона приходить до висновку, що з цим неподобством необхідно закруглятися, і з огляду всього вищесказаного вона кидає свого не відбувся чоловіка.
Мало того, Василиса також вирішила піти з роботи. А весь розрахунок йде на те, що у Василіси є власна велика квартира. Але проблема полягає в тому, що вона її здає молодій сім'ї. Головою цієї родини є такий собі Василь Криворучко. Хлопець працює маркетологом, але сам є творчою особистістю, тобто, ілюстратор. Василь усіма силами намагається виховувати свого сина Женю, якому від роду всього вісім років. А одружений він на миловидної дівчини, яку звуть Олена. Альона насправді дуже красива, і тому ще й стервозна. Її не особливо влаштовує той момент, що її благовірний вирішив кинути високооплачувану роботу і повернутися до творчості.
І поки суд та діло, Олена підшукує собі нового судженого рядженого, але тільки Василь навіть про це не здогадується. Василиса просить у мешканців, щоб ті з'їхали в той же день, бо їй ніде жити, але Василь дає негативну відповідь. Зважаючи на все це, Василіса залишається жити в цій же квартирі, благо вона велика. Отже, тепер наші головні герої живуть по сусідству, і, скажемо прямо, це сусідство взагалі нікому не доводиться по дущше. Але в будь-якому випадку необхідно якимось чином уживатися разом, до тих пір, поки сім'я Василя не з'їде. Не можна сказати, що це буде легко, але також ми всі прекрасно усвідомлюємо, що від ненависті до любові - один крок.На нашому сайті ви можете дивитись фільм Васильки для Василиси 2012 онлайн.

Фільм Васильки для Василини смотреть онлайн бесплатно
  • Плеер
  • Трейлер
Добавлен трейлер!
Сохраните в закладках и ждите выхода на сайте Aburmu4.TV ;)
Дякую за перегляд Васильки для Василини саме на нашому онлайн кінотеатрі, ми щодня додаємо фільми і оновлюємо нові серії. Незабаром всі фільми будуть доступні з мобільного телефону (Android, iPhone, iPad), планшетів та інших пристроїв під управлінням iOS і андроїд в хорошій якості hd 720!
Цікаві фільми:
Оставьте отзывы или рецензию:
Защита от спама:* В каком году был 2015 год?

Приятного просмотра фильмов и сериалов! © 2016 Онлайн-кинотеатр

Регистрация