» » » Пропала грамота

Пропала грамота 1972 онлайн дивитись в hd 720

Пропала грамота постер 21.08.2013 1972 DVDRip дивитися
Не подобається +43 Подобається
Фільм:
Пропавшая грамота
Країна:
СРСР
Слоган:
-
Жанр:
Комедії / Фантастичні
Тривалість:
01:14:26
Озвучування:
Професіональне, багатоголосе
Режисер:
Борис Івченко
Актори в фільмі:
Іван Миколайчук, Василь Хорошко, Галина Долгозвяга, Федір Стригун, Дмитро Капка, Лідія Вакула, Земфіра Цахілова, Лідія Білозерова, Ю. Хаджиєв, Марія Капніст

Опис і сюжет фільму українською мовою:

Дивіться онлайн комедійний художній фільм «Пропала грамота», Знятий в 1972 році радянським режисером Борисом Івченком на кіностудії імені Довженка за мотивами однойменної повісті Миколи Васильовича Гоголя, яка увійшла в цикл «Вечори на хуторі поблизу Диканьки». У фільмі яскраво відображено українська культура, національні традиції, супроводжувані душевними піснями, а також проста сільська козача життя.
Молодий і здоровий козак Василь (Іван Миколайчук) разом зі своїм другом козаком Іваном (Анатолій Барчук) направляються з гетьманською грамотою до Петербурга. Їм доручено доставити цю грамоту цариці. На своєму довгому шляху вони стикаються з захоплюючими пригодами, роблять героїчні вчинки. Їх шлях повний містики і загадок. Щаслива історія їхньої подорожі закінчується благополучним поверненням героїв у свій рідний хутір Диканьку.
Зморив онлайн художній фільм «Пропала грамота» абсолютно безкоштовно в нашому віртуальному кінотеатрі, до того ж, без реєстрації та в хорошій якості. Бажаємо приємного перегляду!

Фільм Пропала грамота смотреть онлайн бесплатно
  • Плеер
  • Трейлер
Дякую за перегляд Пропала грамота саме на нашому онлайн кінотеатрі, ми щодня додаємо фільми і оновлюємо нові серії. Незабаром всі фільми будуть доступні з мобільного телефону (Android, iPhone, iPad), планшетів та інших пристроїв під управлінням iOS і андроїд в хорошій якості hd 720!
Цікаві фільми:
Оставьте отзывы или рецензию:
Защита от спама:* В каком году был 2015 год?

Приятного просмотра фильмов и сериалов! © 2016 Онлайн-кинотеатр

Регистрация