aburmu4.tv Приємного перегляду!
FAQ | Зворотній зв'язок | Угода | Правовласникам
Це цікаво:

Фільм Тіні незабутих предків 2013 онлайн дивитись безкоштовно

Тіні незабутих предків онлайн
4.6
Голосiв: 670
Оригінальна назва:Тіні незабутих предків
Рік:2013
Країна:Україна
Слоган:«А ти впевнений, що ти людина?»
Жанр:Комедії, Триллери, Детективи
Тривалість:00:00:50
Озвучування:
Дубльоване
Прем'єра в світі:13.11.2013
Прем'єра в Україні:13.11.2013
Режисер:Любомир Левицький
У головних ролях:Олена Мусієнко, Богдан Юсипчук, Ольга Фреймут, Дмитро Ступка, Владислав Нікітюк, Павло, Софа Галабурад, Марина Шако, Роксолана Кравчук, Ольга Сумська
Короткий опис фільму українською мовою:

Пару століть назад в українській частині гір Карпати проживали злі духи і інші химери. Вони вчинили бешкет на цих територіях і не давали спокою простим людям. Врятувати людей зуміли дев'ять магів, які здійснили об'єднання своїх сил для того, щоб запечатати всю нечисту силу в Книгу Тіней. Дана Книга була заклеймена магічною Згардою. Все це час книга була в надежнейшем місці і злі духи не мали шансів повернутися в наш світ. Так вийшло, що книгу знайшли і передали одному з університетів, де її почали вивчати студенти. Юні світила науки не очікували, що всі призведе до таких страшних наслідків. Шанс на порятунок є, якщо за справу візьметься нащадок останнього мага.

Увага!!! Доданий трейлер!

Фільм буде онлайн після появи запису в інтернеті! 

Додайте в закладки! Ми кожний день перевіряємо!

Фільм Тіні незабутих предків смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве



  • Трейлер

Розкажи Друзям і Знайомим!
Шановні відвідувачі, після перегляду фільма українською чи російською мовою - прохання Залишати свій відгук, нам цікава Ваша думка! На нашому сайті Aburmu4.TV в хорошій якості можна смотреть Тіні незабутих предків 2013 онлайн в хорошем качестве. Всі фільми працюють на українській мові або на російській!
Loading...

олександер №15
Дата: 5 лютого 2014 20:22 |  Статус:
непогано,як для нас,не голівуд,але не погано. Хоча деякі моментизображені стиснуто, наче обрізано,наприклад коли хранитель з*єднав згарду:
та придумали б якийсь ритуал,зняли б його класно,і таких моментів багато.

   
Олександр №14
Дата: 1 лютого 2014 16:38 |  Статус:
бачив в кінотеатрі, фільм класний, хочу чераз передивитися

   
Тая №13
Дата: 16 січня 2014 15:18 |  Статус:
Трейлер супер! Хочемо подивитися з мамою, але ніде не можемо знайти цей фільм. Тільки трейлер. Киньте силку.

   
рома №12
Дата: 15 січня 2014 23:42 |  Статус:
а фільм то де? самі трейлери! йо-ма-йо! коли фільм в неті буде? не всі ж мали можливість подивитись його в кінотеатрі.

   
ден №11
Дата: 9 січня 2014 14:56 |  Статус:
Я вже бачив цей фільм у кінотеатрі класний

   
юрка №10
Дата: 29 листопада 2013 21:24 |  Статус:
я ніде не можу найти цей фільм киньте силлку будь-ласка
про кіно я пишаюсь україною.

   
Winner №9
Дата: 27 листопада 2013 13:33 |  Статус: Користувач offline
Український кінематограф стрімко розвивається, радуючи своїх глядачів новими, воістину дивовижними шедеврами, які не просто відрізняються цікавим сюжетом, а й притягують погляд потенційного глядача. Однією з таких новинок є "Тіні забутих предків". Звичайно, це знамените назва знайоме багатьом, так як в українській літературі існує відомий твір з однойменною назвою. Вищевказана кінострічка є досить оригінальною, адже в ній присутня різка зміна подій. Здається, що одні декорації змінюють інші і здавалося б звичайна історія плавно перетікає в захоплюючу бурю подій.
Спочатку картина подій показує нам життя самих звичайних студентів, яка особливо нічим не знаменна. Але вже зовсім скоро всіх чекає неймовірно різкий поворот у сюжеті, який просто заворожує дух. Звичайна метушня і повсякденність здається трохи нудною, а події відбуваються на початку картини не особливо цікаві. Проте все міняється, коли з одним студентом трапляється неприємна ситуація. Саме тоді все змінюється, виявляється що дуже багато років тому в горах Карпати мешкали злі духи та інша нечисть, яка займалося безчинством на цих землях. У той непростий час тільки групі магів вдалося запроторити злих істот до Книги Тіней і міцно закріпити їх містичною Згардою.
З тих самих пір Згарда зберігалася в безпечному місці, оберігаючи світ від злих духів. За дивним збігом обставин Згарда була знайдена і тепер вона опинилася в стінах університету. Після цього життя студентів, які є обраними змінилося назавжди. Подальша доля і події виявляються під великим питанням, адже впоратися зі злими духами не кожному під силу. Але несподівано для всіх з'явився примарний шанс на порятунок. Виявляється, що врятуватися можливо, адже є нащадок чаклуна - мольфар, який зможе зупинити натиск зла. Чим закінчиться захоплююча історія? Відповідь на це та багато інших питань, що цікавлять глядача будуть відомі після прем'єри кінострічки, яка відбудеться вже незабаром. Нам же залишається тільки пророкувати подальшу ситуацію і розвиток подій. Швидше за все мольфар зможе здолати злі сили, адже як відомо добро перемагає зло. Так це чи ні буде відомо в недалекому майбутньому. Картина дійсно цікава і захоплююча.
--------------------
Дивлюсь фільми
   
іка №8
Дата: 23 листопада 2013 18:21 |  Статус:
Фільм виправдав очікування!!!!))))

   
Ден№10 №7
Дата: 21 листопада 2013 09:36 |  Статус:
Супер

   
Winner №6
Дата: 18 листопада 2013 11:13 |  Статус: Користувач offline
Щойно з кінотеатру.)
фільм чудовий,і гра акторів вразила а головне українська мова!!! Навіть не можу уявити фільм іншою мовою. Складено гармонійно, і немає ляпів як це часто буває у фільма. Хоча,можливо десь і є але сюжет затягую настільки ,що ти їх не помічаєш... Я умаю що можна сміло скажати, що фільм "Тіні незабутих предків"-відродження сучасного українського кіноматографу!!!

Автор - Аня Семчук
--------------------
Дивлюсь фільми
   
Залиште ваш відгук!
Ім'я:*