Сім'я 2012 онлайн дивитись в hd 720

Сім'я постер 20.12.2012 2012 SATRip дивитися
Не подобається +3 Подобається
Фільм:
Семья
Країна:
Росія / Star Media за замовленням телеканалу «Домашній»
Слоган:
-
Жанр:
Комедії / Мелодрами
Тривалість:
01:29:36
Озвучування:
Оригінальне
Прем'єра в РФ:
20 грудня 2012, Домашній
Режисер:
Дмитрий Сорокин
Актори в фільмі:
Олексій Секірін, Наталія Ричкова, Тетяна Рудіна, Михайло Богдасаров, Христина Шелобкова, Єгор Лучіш

Опис і сюжет фільму українською мовою:

Сім'я - Комедійна мелодрама від талановитого режисера Дмитра Сорокіна. У цьому фільмі зіграли головні ролі такі відомі актори, як Наталія Ричкова, Олексій Секірін, Михайло Богдасаров, і Костянтин Новіков, а також багато інших. У фільмі, Олексій Новиков є власником не дуже великої компанії з виробництва комп'ютерних програм. Олексію необхідно укласти дуже важливий договір з одним із впливових партнерів, які проживають в Америці. Але все не так просто як, здавалося б, Олексію, так як в іноземного партнера є свої умови. Умови договору, просто були абсурдними: для підписання всіх паперів і укладення такого важливого договору, Олексію необхідно мати дружину.
Наш герой просто шокований, в його найближчих планах на майбутнє не було поки такого пункту як створення сім'ї. Тепер йому належить знайти жінку, яка чудово б підійшла на роль його дружини або все-таки шукати собі супутницю життя і грати весілля. Чим же закінчитися в підсумку таке виконання умов договору для Олексія?
Сім'я - онлайн Прекрасна комедійна мелодрама, розповість нам про подальшу долю нашого головного героя Олексія і про те, як йому все-таки вдалося виконати умови договору.
Фільм Сім'я смотреть онлайн бесплатно
  • Анонс
  • Трейлер
Доданий трейлер!
Збережіть в закладки і чекайте виходу на сайті Aburmu4.TV
Дякую за перегляд Сім'я саме на нашому онлайн кінотеатрі, ми щодня додаємо фільми і оновлюємо нові серії. Незабаром всі фільми будуть доступні з мобільного телефону (Android, iPhone, iPad), планшетів та інших пристроїв під управлінням iOS і андроїд в хорошій якості hd 720!
Цікаві фільми:
Оставьте отзывы или рецензию:
Защита от спама:* В каком году был 2015 год?
Регистрация