Самогубці 2012 онлайн дивитись в hd 720

Самогубці постер 07.04.2012 2012 HDrip дивитися
Не подобається +17 Подобається
Фільм:
Самоубийцы
Країна:
Росія
Жанр:
Комедії
Тривалість:
01:29:13
Озвучування:
Оригінал
Режисер:
Єгор Баранов
Актори в фільмі:
Євген Рахманьков, Євген Стичкін, Михайло Поліцеймако, Олексій Воробйов, Марат Башаров, Гоша Куценко, Вілле Хаапасало, Олександр Стриженов, ДОксана Акіньшина, анило Меркулов та ін.

Опис і сюжет фільму українською мовою:

Три досить хороших друга Олексій, також Толик і Марина одного разу вирішили будь-що покінчити своє життя самогубством. Разом із своїми однодумцями вони всі дружно вирішують, що необхідно наостанок виконати абсолютно всі найзаповітніші бажання один одного. Ось це їхнє спільне рішення і обіцяє їм неймовірні та фантастичні пригоди і ще деже добре веселість. Причому якраз їхні бажання можна сказати що є зовсім не звичайні ...

Фільм Самогубці смотреть онлайн бесплатно
 • Плеер
 • Трейлер
Дякую за перегляд Самогубці саме на нашому онлайн кінотеатрі, ми щодня додаємо фільми і оновлюємо нові серії. Незабаром всі фільми будуть доступні з мобільного телефону (Android, iPhone, iPad), планшетів та інших пристроїв під управлінням iOS і андроїд в хорошій якості hd 720!
Цікаві фільми:
Оставьте отзывы или рецензию:
Защита от спама:* Сколько будет 15+4?
 1. Winner
  Не нравится 0 Нравится
  На рахунок три. Ідея, чорний гумор, самоіронія.

  Про це фільми чула ще в минулому році. Про роман Акіньшиною і Воробйова з часів Євробачення в Німеччині. Подивитися фільм, якому передував такий піар-хід, вдалося тільки зараз, бо наш кінотеатр відмовився показати таку бажану мною комедію. Я вважаю за краще не покладати великих сподівань на подібні вітчизняні фільми, та й власне дивлюся їх з-за цікавості. Тут моє уваги привернув Олексій Воробйов. Ця молода людина подобається мені року десь з 2005, тому я віддаю перевагу дивитися з ним фільми і слухати як він співає. Тим більше хлопець має досить приємною зовнішністю.

  Фільм оповідає про трьох самогубців, які марно намагаються себе угробити. Так як поодинці нічого не виходить, вони створюють певний союз, разом веселіше і є той, хто кулю в лоб по необхідності пустить. Перед смертю герої хочуть виконати за бажанням, одному і самому заповітного. До них тягнутися такі ж смертники як вони і починаються пригоди.

  Я не буду оскаржувати наївність фільму. І навіть десь простежується явний примітив, але все одно хочеться привітати Єгора Баранова з дебютом. Фільм все ж вийшов непоганим. Сюжет слабким не є, а вже шаблонним тим більше. В цей фільм йому вдалося заманити учасника Євробачення, знамениту Акіньшину і відомого Стичкіна. Все знято зі смаком, і операторські рішення радують.

  Гнобити вітчизняне кіно стало в нинішній час модним, власне як і захоплюватися витворами далеких років. Однак не можу не відзначити хороший стиль і непоганий гумор. Фільм злегка віддавав картиною «Достукатися до небес», але «Самогубці» скоріше є не серйозною картиною, в іншому ж схоже. Звичайно, в російській інтерпретації немає таких маститих зірок як Швайгер або Ліферс, проте наші актори так само впоралися непогано.

  Фільм є деякою чорною комедією, хоча не чорною, а так, швидше «сіруватою». Враження зіпсував Гоша Куценко, від якого останнім часом вже в очах рябить. Не у всіх режисерів дебют в кіно виходить хорошим. Хоча б згадати Марлуні, він є відмінним актором, проте його фільм «Спочатку любов потім весілля» виявився жахливим. Так що є всі ж в Росії хороше режисери. Щодо останніх російських новинок «Самогубці» дуже навіть нічого.

 2. Winner
  Не нравится 0 Нравится
  Чи можна зняти комедію з назвою «Самогубці»? Запитай мене, так я відповів би що ні, а якщо можна. То це буде вельми специфічний «чорний» гумор. Але після перегляду фільму Єгора Баранова я зрозумів що можна. А головне ще й без вульгарності і непристойностей - буває, і таке як з'ясовується. Отже, є якийсь Толик, який знає про вчинення самогубств практично все, він сімнадцять! разів намагався покінчити з собою і кожен раз йому це не вдавалося і він опинявся в психлікарні. Після останньої спроби суїциду він знайомиться з Олексієм, якому набридло жити і він робить невдалу спробу звести рахунки з життям. Толік переконує його, що самогубство краще здійснювати спільно, тому що ймовірність результату вище ... з цього моменту починається дійство, від якого погляд відірвати неможливо. Стрибки з моста і даху результату не дають, але змушують глядачів сміятися до кольок. Похід в бар до скінхедів викликає нові вибухи сміху, і збільшують число потенційних самогубців на одну одиницю - дівчину Марину, далі починаються неймовірні спроби суїциду і приріст прихильниками подібних методів вирішення життєвих проблем. Деякі з них трагічні як музикант Арсеній або втратила роботу лікар, інші настільки комічні в своєму трагічному втіленні, що кожна їх репліка викликає сміх, тут перше місце у героя Віктора Супруна з його спогадами про будні бізнесмена в РФ. Фінал фільму оптимістично добрий у своїй простоті і душевності, його напевно можна охарактеризувати приказкою «Все перемеліть - мука буде».

  Дебютний фільм Єгора Баранова підкуповує своєю душевністю і не заяложеність застосованих ходів. Міліціонер у виконанні Олександра Стриженова - це свого роду «індульгенція» діянь героїв, що дозволяє їм протриматися до фіналу фільму і не загриміти за статтями кримінального кодексу. А герой Євгена Стичкіна Толик - генератор невичерпного оптимізму в такій тонкій матерії як рахунки з життям. Стичкін у фільмі просто чудовий у своїй оптимістичної одержимістю суїцидом, а Олексій Воробйов, по суті його антипод, його герой Льоша це песиміст, занурений у свої проблеми, як швидше піти з життя. Їх дует доповнений Оксаною Акіньшиною, що хизуються в червоному светрі з оленями, перетворюється в незрівнянне тріо однодумців провідних за собою інших. У фільмі в епізодах зайняті Марат Башаров і Гоша Куценко (а як без нього то?), Які навіть в мінімумі часу вражають своїми ролями. Актори, у мене склалося враження, грали в «своє задоволення», тому мабуть претензій до них і ні, дуже якісно віддалися справі.

  Що можна сказати в підсумку, живий ще наш кінематограф, живий і нові режисери тіснять метрів, може, нехай і не відразу, глядач, пішовши на наші фільми, в результаті не буде шкодувати про витрачений час і гроші. «Самогубці» тому яскраве підтвердження. Оцінку ставлю трохи завищену, є шорсткості, але не хочеться про них, загальне враження все - таки не псується, а молодому режисерові успіхів.

  9 з 10

  автор LennoxL

  Хто б міг подумати, що шлях до смерті може бути таким веселим! Слухай, а життя - це і є шлях до смерті! ©

  Про фільм я дізнався зовсім випадково. Мене просто запросили на пред прем'єрний показ цієї картини. До речі, користуючись нагодою, хочу подякувати тим, хто мене покликав. Так я ніколи не пішов би на нього в кіно, тому що я навіть і не стежу за подібними прем'єрами. Та й взагалі, до російського кінематографу я ставлюся з презирством. Отже, як говорилося в фільмі: «Давайте на рахунок три». Раз ... Два ... Три ... Поїхали!

  Ідея в фільмі більш-менш нова. Принаймні, точно такого ж фільму я не пам'ятаю. А це вже плюс. Але, частинами, мабуть, він збігається з деякими картинами. Найяскравіший представник фільмів про тих, кому нічого втрачати - це «Достукатися до небес». Але, самі розумієте, фільми зовсім про різні речі. Ну, а що стосується самогубств, то на моїй пам'яті взагалі немає таких фільмів.

  Хочеться ще сказати пару слів про режисерській роботі. «Самогубці» - перший фільм Єгора Баранова. Підкреслюю - перший. Багато російські автори вважають себе великими (ви розумієте про кого я) і майже щороку знімають все нові і нові бездарні роботи. Мені здається, потрібно давати дорогу молодим режисерам. Для початку режисерської роботи це дуже хороший фільм.

  Фільм розповідає про двох хлопців: Олексія і Толік. Вони знайомляться в лікарні. Толік - самогубець зі стажем. Він не раз намагався покінчити з собою, але в нього ніколи не виходило. А Олексій навпаки, новачок в цій справі. Виписавшись з лікарні, вони вирішують вбитися удвох. Але долі зводить їх з чарівною дівчиною Мариною, яка теж втомилася жити. Тепер їх вже троє. Але потім, до них приєднуються ще кілька людей. Вони всі дають собі обіцянку - виконати останнє бажання кожного.

  Гумор вийшов досить смішним. Я раз у раз потроху посміювався над тим, що відбувається. Але, на мій погляд, жарти вийшли трохи жорсткуватий. Даремно фільм зняли з віковим рейтингом «R». Так би в зал можна було б брати дітей. Але не вийде, тому що тут присутній і кров і трошки оголення. І до речі, на «КиноПоиск» непогано б додати інформацію про це.

  Акторська гра в цілому теж сподобалася. Євген Стичкін в парі з Олексієм Воробйовим один одного непогано доповнювали. Один невисокий, але дуже смішний. А інший просто брутальний красунчик. Мені дуже сподобалася Оксана Акіньшина. Вона зачепила мене ще в «Висоцького», а тут вона просто продовжила мені подобатися. Гоша Куценко був у фільмі тільки в кінці і своєї фразочкою: «Людина хороший, а погляд - говно» просто вбив. Вілле Хаапасало, Марат Башаров (хоч і мовчав підлогу ролі), Михайло Поліцеймако та Олександр Стриженов теж порадували своєю присутністю, навіть не дивлячись на відсутність імен.

  Кінцівка теж вразила.

  7 з 10

  Безумовно, не шедевр, але фільм точно гідний вашої уваги. Добре, що деякі режисери не здаються не дивлячись на провали колег. Спасибі за увагу. Приємного перегляду.

  автор гоша1996

Приятного просмотра фильмов и сериалов! © 2016 Онлайн-кинотеатр

Регистрация