» » » Богдан-Зиновій Хмельницький

Богдан-Зиновій Хмельницький 2008 онлайн дивитись в hd 720

Богдан-Зиновій Хмельницький постер 01.10.2011 2008 HDrip дивитися
Не подобається +300 Подобається
Фільм:
Богдан-Зиновій Хмельницький
Країна:
Україна
Жанр:
Історичні
Тривалість:
1:57:31
Озвучування:
Українською мовою
Режисер:
Остап Ступка, Білял Білялов, Микола Боклан, Віктор Кручіна, Віталій Розстальний, Анатолій Чумаченько, Сергій Джигурда, Ірма Вітовська, Лілія Кузнєцова, Тарас Денисенко, Михайло Кінцевий, Володимир Абазопуло
Актори в фільмі:
-

Опис і сюжет фільму українською мовою:

Основою сюжету фільму є один із найважчих і вкрай трагічних часів визвольної боротьби українського народу проти влади шляхтської Польщі (1648 - 1657 років.) битву під містом Збаражем, що на сучасній Тернопільщині. На чолі з Богданом-Зіновієм Хмельницьким його козацьке військо взяло в міцне оточення місто Збараж, польська шляхта яку очолював лютий ворог нашої України Ярема Вишневецький, опинилася в  козацьких тенетах: в них закінчилися харчі, почався мор і почалися хвороби; Я. Вишневецький слав десятки гінців до короля Польщі з проханнями про  допомогу, але ні один з тих гінців не зміг прорватися через козаків. Здавалося б, незабаром  козацтво запорізьке святкуватиме свою остаточну перемогу, але сталося те, що не очікувалося -  зрадою обернувся для Богдана Хмельницького мирний союз з Ханом Криму Ісламом-Гіреєм: посеред запеклого бою його орда покинула поле битви.
Богдан-Зіновій Хмельницький опинився перед дуже важким вибором, або здобути дуже великою ціною перемогу над Польщею, втопивши Україну у крові, або дати свою згоду на принизливі і дуже невигідні умови угоди миру. Величезні втрати війська, зрада найближчих союзників, сімейна трагедія - це лиш тільки частина з тих мук, що впали на плечі великого Гетьмана України. В цій кінострічці режисери  намагалися показати, те, що гетьман Хмельницький  був великим полководцем і стратегом й водночас був простою людиною зі своїми недоліками, своїми слабостями, своїми страхами і проблемами.
Фільм Богдан-Зиновій Хмельницький смотреть онлайн бесплатно
  • Плеер
  • Трейлер
Дякую за перегляд Богдан-Зиновій Хмельницький саме на нашому онлайн кінотеатрі, ми щодня додаємо фільми і оновлюємо нові серії. Незабаром всі фільми будуть доступні з мобільного телефону (Android, iPhone, iPad), планшетів та інших пристроїв під управлінням iOS і андроїд в хорошій якості hd 720!
Цікаві фільми:
Оставьте отзывы или рецензию:
Защита от спама:* В каком году был 2015 год?

Приятного просмотра фильмов и сериалов! © 2016 Онлайн-кинотеатр

Регистрация