Солодка жінка 1976 онлайн дивитись в hd 720

Солодка жінка постер 18.08.2013 1976 DVDRip дивитися
Не подобається 0 Подобається
Фільм:
Сладкая женщина
Країна:
СРСР
Слоган:
-
Жанр:
Драми
Тривалість:
01:33:25
Озвучування:
Професіональне, багатоголосе
Режисер:
Володимир Фетин
Актори в фільмі:
Наталя Гундарєва, Петро Вельямінов, Лариса Буркова, Георгій Корольчук, Олег Янковський, Світлана Карпінська, Римма Маркова, Федір Нікітін, Ніна Алісова, Надія Михайлова

Опис і сюжет фільму українською мовою:

Ганна Доброхотова - головна героїня фільму, виросла в селі, влаштувалася працювати на кондитерську фабрику. Вона симпатична, ефектна молода дівчина, подобається чоловікам, при цьому, не приховуючи, користується цим у бажанні якось пробитися в житті. Познайомившись з молодим і наївним студентом-медиком Ларіков, між молодими людьми зав'язуються інтимні стосунки. Дізнавшись про свою вагітність, Аня не поспішає заміж за Ларіка, адже що вона з ним отримає? Народивши дитину, дівчина залишає його під опікою батьків Ларіка, а сама відправляється в місто на пошуки свого щастя. Познайомившись з фронтовиком Миколою Єгоровичем, який не зміг встояти перед спокусами молодої жінки, Анна виходить за нього заміж, крім того, він усиновив її сина Юру, який незабаром став називати на нього «тато». Ганна ж весь час намагається прикупити нові речі і вибити чергові путівки від фабрики. Примусивши Миколи Єгоровича скористатися своїми заслугами і вибити для них окрему квартиру, Ганна зайнята тільки новими меблями та облаштуванням побуту, а на сім'ю у неї ніколи не вистачає часу. Микола все більше розчаровується у своїй дружині-міщанці і незабаром пішов від неї. тим часом помирає мати Анни, і жінка залишається зовсім одна.
Дивіться онлайн фільм «Солодка жінка» абсолютно безкоштовно в хорошій HD якості без реєстрації на нашому унікальному кінопорталів. Бажаємо приємного перегляду!

Фільм Солодка жінка смотреть онлайн бесплатно
  • Анонс
  • Трейлер
Доданий трейлер!
Збережіть в закладки і чекайте виходу на сайті Aburmu4.TV
Дякую за перегляд Солодка жінка саме на нашому онлайн кінотеатрі, ми щодня додаємо фільми і оновлюємо нові серії. Незабаром всі фільми будуть доступні з мобільного телефону (Android, iPhone, iPad), планшетів та інших пристроїв під управлінням iOS і андроїд в хорошій якості hd 720!
Цікаві фільми:
Оставьте отзывы или рецензию:
Защита от спама:* Сколько будет 15+4?
Регистрация